Teknik Detaylar

Teak Ağacı HakkındaAhşap Deck AvantajlarıHangi AltyapıKökenSertifika

Tik ağacından yapılmış ahşap teras elemanları ile yüksek kaliteli tik teraslar hızlı ve kolay bir şekilde döşenebilir. İki altyapı çeşidi neredeyse her yüzeye kuruluma olanak sağlar. Düz alt yapısı, montaj yüksekliği az olan balkon ve taş teraslar için uygundur. Güçlü altyapı, zemin üzerine ve XL kaidelerle birlikte dik eğimler üzerine kuruluma olanak sağlar.

TİK ZEMİN KAPLAMASI ELEMANLARI

Zemin kaplaması elemanları 95 mm genişliğinde  tik zemin kaplama levhalarından yapılmıştır. Yüksek kaliteli ahşap teraslar bu şekilde oluşturulur, karmaşık değildir ve neredeyse alet kullanılmadan döşenir. Teras elemanları, gizli paslanmaz çelik vidalarla bir altyapı üzerine önceden monte edilmiştir. Elementler iki tipte gelir. Düz altyapılı versiyon, balkon gibi inşaat yüksekliği az olan düz ve sağlam yüzeyler için tasarlanmıştır. Daha güçlü bir altyapıya sahip yapı, zemin üzerine veya daha büyük bir eğim üzerinde kaidelerle kombinasyon halinde inşa edilebilir. Hava koşullarına dayanıklı bağlantı sistemi ve lastik ayaklı yapıcı ahşap koruma, uzun bir kullanım ömrünü destekler. Veranda elemanları size özel olarak üretilmiştir.

AVANTAJLARI

✓ Yüksek kaliteli terasların karmaşık yapısı
✓ Paslanmaz çelikten gizli vidalı bağlantı
✓Hava koşullarına dayanıklı bağlantı sistemi ✓ Alt yapı dahil ✓ Her türlü yüzeye uygun ✓ Kolay sökme ✓ Kiralık daireler ve sergi standları için de uygundur  ✓ Doğrudan satış

Altyapının düz versiyonu, ilave inşaat yüksekliğinin elde edilmesinin gerekmediği (örn. balkonlar veya taş teraslar) düz ve sağlam yüzeyler için uygundur. Güçlü varyant, 5 cm veya daha fazla inşaat yüksekliği gerektiren yüzeylere döşenebilir. Kaidelerle birlikte çok engebeli ve eğimli yüzeyler bile kaplanabilir. Hangi varyantın sizin için en uygun olduğu konusunda size tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarız.

Ahşap zemin kaplama elemanlarımız için kullanılan tik zemin kaplama tahtaları, Endonezya’nın Java adasındaki 200 yıllık bir tik ağacı plantasyonundan gelmektedir. Alman doğramalarımızda kalaslar daha sonra bireysel siparişe göre ahşap teras elemanlarımıza işlenir. Tik plakaların Kökeni hakkında daha fazla bilgi edinin .

Sertifika ve Sertifikasyon Kuruluşları

Yalnızca Peru’dan FSC®® sertifikasına sahip ahşapları ithal ediyoruz. Bu, sorumlu orman yönetimini sağlar ve kaçak gübreye karşı örnek teşkil eder.